Gå til innholdet
Ewos logo
Laks

Laks

Å fôre en fisk – hvor komplisert kan det være? Svaret er at det faktisk er ganske komplekst å sette sammen og produsere fôr til laks. En laks trenger riktig ernæring i alle livets faser, tilpasset ulike forhold den befinner seg i. Vår tilnærming til utvikling av fôr er å sette laksens behov først. Vi har kontinuerlig forskning pågående for å bedre forstå samspill mellom næringsstoff, og å forstå fisken bedre for å lage fôr som er best mulig for den. Hvis fôret er godt, har laksen de beste forutsetninger for å holde seg frisk. Vi jobber tett med våre kunder for å møte deres ulike behov.

Kontakt din kundekonsulent for å lære mer om våre fôrkonsept til laks, eller på mail til Nina.Bruaas@cargill.com

Dele

EWOS laks team

Ståle Theimann
Technical Consultant

Ståle Theimann

staale_theimann@cargill.com

Harald Engevik
Technical Consultant

Harald Engevik

harald_engevik@cargill.com

Stian Staven
Sales Manager

Stian Staven

stian_staven@cargill.com

Atle Moen
Technical Consultant

Atle Moen

atle_moen@cargill.com

Bjørnar Tøndel
Technical Consultant (settefisk)

Bjørnar Tøndel

bjornar_tondel@cargill.com

Vegard Flo
Technical Consultant (settefisk)

Vegard Flo

vegard_flo@cargill.com

Jo Nørstebø
Direktør, teknisk support

Jo Nørstebø

jo_norstebo@cargill.com

Morten Norum
Technical Consultant

Morten Norum

morten_norum@cargill.com

Eirik Hansen
Technical Consultant

Eirik Hansen

eirik_hansen@cargill.com

Hans Jørgen Baglo
Technical Consultant

Hans Jørgen Baglo

hans_jorgen_baglo@cargill.com